Palju õnne! Näitlejad Saara Kadak ja Märt Pius saavad lapsevanemateks

 (43)
Märt Pius ja Saara Kadak
Märt Pius ja Saara KadakFoto: Hendrik Osula

Rakvere teatri näitlejanna Saara Kadak ja tema Linnateatri näitlejast elukaaslane Märt Pius saavad lapsevanemateks. Beebi näeb ilmavalgust märtsikuus.

Praeguseks on teatri mängukavast juba maas, või siis “riiulisse pandud” kõik Saara osalusega näitemängud, peale kolme, millele leiti asendajad.

Lavastuses "Ausammas" võtab Saara Kadaku rolli üle näiteljanna Silja Miks ning lavastuses "Astuge edasi!" mängib Pamela rolli Jaune Kimmel — viimane jäi Rakvere teatri inimestele silma juba prooviperioodil ning on koos Saaraga algusest peale etenduse proovides kaasa teinud.

"Praegu on kõik etendused, milles ta meie juures osales, maha läinud või siis riiulisse läinud, näiteks "Buratino". Vaatame, kuidas jooskvalt läheb," rääkis Rakvere teatri turundusspetsialist Laila Talunik.

Naisrollide täitjaid Rakvere teatril väheks ei jää. Ehkki nii Maarika Mesipuu-Veebel ja Natali Väli on veel eemal, on üks näitlejanna äsja emapuhkuselt tagasi tulnud. Samuti on teatril läbirääkimised paari teatrikooli tudengitega. “Sealt ei julge veel midagi välja öelda,” sõnas Talunik.

Märt ja Saara kihlusid käesoleva aasta suvel juulikuus.