Palju õnne! Sven Soiverist saab kolmekordne isa

 (31)
Sven Soiver, Jekaterina
Sven Soiver, JekaterinaFoto: Maksim Bogdanets

Teleajakirjanik Sven Soiver (41) ja tema abikaasa Jekaterina (28) on lapseootel. Sveni sõnul on uus ilmakodanik tüdruk, kes peaks sündima 20. märtsil. „Kuna mõlema suguvõsas on pigem reegliks varem sündida, siis oleme igaks juhuks juba valmistunud,” räägib Sven õhinal.

Abikaasad on juba enamiku tarvilikke lapseasju sünnitusmajja mineku tarvis muretsenud ja kokku pakkinud. Samuti on nad koos käinud kursustel, mis puudutavad nii sünnitust kui ka lapse eest hoolitsemist. „Laps tundub väga suhtlemisaldis, reageerib kõhusilitustele ja olen talle ka juba esimesed muinasjutud lugenud. Selle peale hakkab ta alati liigutama,” muheleb Sven.

Sven ja Jekaterina kihlusid 2015. aastal ning abiellusid Las Vegases Gracelandi pulmakabelis, mis on kohalike seas üks populaarsemaid kohti abiellumiseks. Jekaterina jaoks on märtsis sündiv laps esimene, Svenil on esimesest abielust 12aastane tütar ja 10aastane poeg.

Muide, Sveni enda sünnipäev on 15. märtsil – ehk sünnib ka plikatirts just sel päeval? See oleks ühele vanemale kalleim kingitus üldse!