Pamela Andersoni suhe tunduvalt noorema jalgpalluriga sai valusa lõpu: ta on koletis

 (2)
Pamela Andersoni suhe tunduvalt noorema jalgpalluriga sai valusa lõpu: ta on koletis
Foto: Scanpix

Hiljuti lõpetas Pamela Anderson kirgliku suhte kallima jalgpallur Adil Ramiga. Nüüd on naine võtnud nõuks kõik südamelt rääkida.

Anderson avaldab, et kuna endine kallim teda kohalike väljaannete ebausutavusega ähvardas, peab ta sotsiaalmeedias kõik ära rääkima. Rami pettis teda teise naisega.

"Rohkem kui kaks viimast aastat mu elus on olnud suur vale. Mind pandi arvama, et meil on "tohutu armastus". Mu süda on murtud, sest olen viimaste päevadega teada saanud, et ta elas kaksikelu."

"Ta viskas nalja teiste mängijate üle, kelle armukesed elasid naistega lähestikku. Neid mehi nimetas ta koletisteks," toob murtud Anderson irooniliselt välja.

Pikas postituses selgitab naine, et mees on teda korduvalt ähvarduste lillede ja kõige muuga tagasi üritanud võita, kuid turvamehed hoiavad ära nende kohtumise ning Anderson plaanib peagi Prantsusmaalt lahkuda.

"David Lachapelle hoiatas mind kohe alguses, et ta on valetaja. Ma ei uskunud teda," tunnistab naine ning tõdeb, et Rami kasutas temaga suhtlemisel tihti ka vägivalda.

"Ta tahtis minuga abielluda ja terve elu koos veeta."