Paris Hiltoni elust valmib dokumentaalfilm: keegi tegelikult ei tea, kes ma olen


Paris Hiltoni elust valmib dokumentaalfilm: keegi tegelikult ei tea, kes ma olen
Foto: Scanpix

Paris Hiltoni lapsepõlve aeg on olnud üsna raske. Varasemalt pole Paris oma mineviku teemadel sõna võtnud, kuid nüüd plaanib tõsielustaar peagi valmivas dokumentaalfilmis endast kõik ära rääkida.

Paris Hiltonil on raske oma lapsepõlve tagasi vaadata, mälestused sellest ajast kummitavad teda tänapäevalgi, kirjutab Fox News.

Hiltonist valmib ka dokumentaalfilm "See on Paris", mis uurib tema minevikku ja elu traagilisemaid sündmusi, aga ka seda, kuidas temast sai just see inimene, kellena me teda täna tunneme.

Endine tõsielustaar ütles: "Keegi ei tea tegelikult, kes ma olen. Lapsepõlves on juhtunud selliseid asju, millest ma pole kunagi kellegagi rääkinud. Ma näen siiani sellest õudusunenägusid."

Dokumentaalfilmis astuvad üles ka Hiltoni ema Kathy Hilton ja õde Nicky Rothschild Hilton. Filmi lavastaja on Alexandra Dean ja see esilinastub 14. septembril Hiltoni YouTube'i kanalil.

"Sain lavastajaga väga lähedaseks ja ta esitas mulle tõesti nii palju küsimusi. Ma hakkasin mõtlema oma minevikule ja sellele, mida ma olen läbi elanud ja siis ma mõistsin, kui palju see on mu elu mõjutanud ja kuidas ma nii kaua sellest kõigest kinni hoidsin," ütles Hilton.