Peaminister Ratas kommenteeris internetis kulutulena levinud kummalist videoklippi: ma ei ole nõus eluga, kus ei ole huumorit

 (75)

Riigikogu tähistas täna oma 99. sünnipäeva lahtiste uste päevaga, kutsudes kõik huvilised Toompea lossi, kus sai tutvuda parlamendi töö ja Toompea lossi arhitektuuriga, küsida Riigikogu infotunnis otse ministritelt põletavaid küsimusi ja ära käia ka Pika Hermanni tornis.

“Härra peaminister, internetis levis vahva video teist infotunnis — kas võib loota, et edaspidi on riigikogu ülekanded põnevamad?” uuris üks naisterahvas Jüri Rataselt.

“Jaa, ma tänan. Ma loodan ka, et see video andis kindlasti juurde vaatajaid. Tavaliselt, kui sa käid seal riigikogu kodulehekülje peal, siis neid online-vaatajaid on seal umbes 20 või 30 või 40 — no minu jaoks võiks neid olla ikka kümme korda rohkem, sest siin riigikogus on väga huvitavad debatid,” vastas Ratas. “Elu ilma emotsioonita ja huumorita — no sellega ei ole ma nõus!”

Mõned päevad tagasi levis Facebookis kulutulena video peaminister Jüri Ratasest riigikogu infotunnis. Mees ei suutnud kuidagi Kadri Simsoni kõne ajal tõsiseks jääda ja lõbustas saalis olevat publikut veidrate liigutuste ja näoilmetega.

Vaata lähemalt TV3 videost!