Peidus fassaadi all! Alati särav Nancy paljastab 25 aastat painanud haiguse: vahel läks tund aega, et hommikuti voodist püsti saada!

 (83)
Uskumatu, et see naine on 50!
Laulja Nancy Himma
Laulja Nancy HimmaFoto: Rauno Volmar

Hiljuti 50 aasta juubelit tähistanud lavalegend Nancy Himma paljastab ajakirja Mari juulinumbris, et tema elu pole sugugi alati nii pilvitu ja tervis nii ideaalses korras olnud kui praegu. Nimelt piinles lauljatar lausa 25 aastat seljavalude küüsis ja sai sellest alles neli aastat tagasi lahti põhjaliku mõttemustrite muutmisega.

“Selg valutas nii, et ma ei saanud hommikuti voodist välja — vahel läks lausa tund aega, et püsti saada!” tunnistab ta ning meenutab, kuidas tollased arstid olid kõik ühel nõul, et ilma lõikusteta midagi muuta ei saagi. “Seda öeldi juba väga ammu, aga ma keeldun alati uskumast seda, mida mulle öeldakse. Iga inimene peab oma lahendused leidma ja mitte uskuma automaatselt kõike,” on Nancy surmkindel.

Seljaprobleemid on nüüdseks ajalugu ning raskest taagast vabanes Nancy selle abil, et hakkas palju vett jooma, loobus peaaegu täielikult kohvist, tegi ümber oma menüü, avastas enda jaoks hiina massaaži ja hakkas tegema joogaharjutusi, veetes ühtlasti ka palju aega looduses nii iseenda kui oma lemmikloomadega.