PEREKOND LÕHKI? Madonna mässavast pubekast poeg Rocco nõudis kohtu kaudu välja loa isa juurde elama jääda


PEREKOND LÕHKI? Madonna mässavast pubekast poeg Rocco nõudis kohtu kaudu välja loa isa juurde elama jääda
Rocco RitchieVida Press

Kui Madonna ja Guy Ritchie oma abielule joone alla tõmbasid, läks lahti ka vaidlus nende ühiste laste Rocco ja Davidi elukorralduse kohta. Us Weekly vahendab, et hiljuti veetis Rocco pikemalt isa juures Londonis aega ja otsustas, et ei soovi enam ema juurde New Yorki tagasi minna.

15-aastane Rocco on käinud koolis nii New Yorgis kui ka Londonis ning viimati isa juures Suurbritannias elades jõudis noormees otsusele, et soovib isa juurde jääda. Madonna pöördus kohe, kui Guy Ritchie ei olnud poega kokkulepitud ajaks tagasi naise juurde toimetanud, kohtu poole ning nõudis poja tagastamist.

Madonna tugines argumentidele, et kohtumäärust tuleb täita isegi siis, kui see on lapse tahte vastane. Kohtunik ei võtnud aga vedu ja otsustas esiti, et lapse soove tuleb austada ning pojal on vabadus jääda oma isa juurde.

Kohtunik soovitas omalt poolt jõuda Madonnal ja Ritchiel kohtuvälise kokkuleppeni, et säästa lapse psüühikat. Paari poeg Rocco on olnud vintsutatud kahe mandri vahet juba alates 2008. aastast ning tema stabiilsuse huvides peaksid kohtuniku sõnul olema Madonna ja Guy valmis kompromissideks.

Märkimisväärne on ka, et ei Madonna ega Guy Ritchie polnud kumbki kõnealusel kohtuistungil ise kohal, neid esindasid juristid.

Rannap Roostevaba maailm