PIILU SISSE: Rolf Roosalu maakodu on tõeline muinasjutumajake ürgorgude rüpes!

 (63)
Kroonika Kodu-eri talv 2018
Kroonika Kodu-eri talv 2018Foto: Sven Tupits

Kroonika talvise kodu-eri veergudel räägib oma maakodu otsimisest ja leidmisest Rolf Roosalu, kes oma maitse järgi kõik kujundanud on ja paari aastaga endale ideaalse pelgupaiga loonud.

„Köögis ja ka teistes ruumides said palgid ja seinad heledamaks tehtud. Valgust oli juurde vaja. Terves majas olen väga palju mänginud just valgusega. See on uskumatu, kui pisikeste asjadega annab üldmuljele juurde anda, ja valgus on üks neist!”

Kui Rolf ise maakodus viibib, on sinna alati oodatud ka tema head sõbrad. Suuresti just tänu sõpradele sai maja ka nõnda ruttu, vähem kui kahe aastaga ideaalsesse korda. „Sõber Heigo tuli ja aitas päris palju asju ära teha. Ta oli ka see tubli inimene, kes ehitas sauna, milleks kulus täpselt 1000 töötundi.“

Piilu allolevast galeriist seda imelist kodukest ja loe detailsemalt SIIT või talvisest Kroonika kodu-erist, mis veel poelettidel.

Kodu-eris esitleb Kroonikale oma kodu Tartus tippkokk Joel Ostrat, näitame, millise eramu ostis mõne kuu eest näitleja Andres Dvinjaninov ja kuhu punus uue kodu lauljatar Gerli Padar. Uudista, milline on Rihanna villa, ja heida pilk peale ka Kate Mossi ja Johnny Deppi kunagisele armupesale.