Piinlik! Uus Superman ehk Henry Cavill erutus kogemata võttel: pidin pärast palju vabandama...

 (3)
Henry Cavill
Henry CavillFoto: Eduardo Munoz, REUTERS

Supermani kehastav Henry Cavill ehib värske USA Men's Fitness ajakirja kaant ning puistab intervjuus pikantseid fakte, mis ainult tugevdavad tema kui Hollytwoodi uue terasmehe kuvandit.

Inglasena on Cavillile sisse ehitatud tugev kombekompass, seega tunnistab ta, et tundis end kord väga näruselt, kui ta "Tudorite" seriaali seksistseeni ajal oma ekraanipartneri peale erutus, kirjutab The New York Post.

"Midagi sellist on minuga juhtunud vaid korra ja see oli väga piinlik," tunnistas ta. "Tüdruk tuli mu peale, tal olid fantastilised rinnad ning mu "asjad" ei olnud ohutusse asendisse korraldatud (nagu seksistseenide ajal tavaliselt tehakse - toim.). Ta muudkui hõõrus ennast mu peal ja see läks veidi kõvaks," selgitas näitleja.

"Pidin pärast väga palju vabandama. Pole just väga lahe, kui kellelgi professionaalses olukorras erektsioon tekib või mis? Ei, see pole vastuvõetav," muretseb ta.

Kõnealusele näitlejannale tekkinud olukord ilmselt ei meeldinud, kuid arvata võib, et fännidele see lookene küll. Head fantaseerimist!