Pikk nimekiri: 2013. oodatuimad kuulsad maimukesed

 (43)
Pikk nimekiri: 2013. oodatuimad kuulsad maimukesed
Foto: Tanel Meos

Paljud kuulsad Eesti kaunitarid on hetkel õndsas olekus ja plaanivad veel sellel kevadel perelisaga maha saada. Loe, millised kuulsad beebid peatselt meie hulka saabuvad:

Juuli lõpus abiellunud ettevõtjatepaar Karoli Hindriks ja Allan Martinson ootavad tütart juba käesoleval kuul ja näitleja Maarja Jakobson koos elukaaslase Pauliga loodavad kahele pojale veebruari lõpus õekese lisada. Anne & Stiili lapsepuhkusel peatoimetaja Merle Liivak saab elukaaslase Hannes Praksiga kevadel perelisa ning sügisel levis kuuldus, et Mari-Leen Kaselaan on beebiootel ning sünnitab märtsis.

Meelelahutusüritusi korraldav endine telenägu Tanel Tatter koos kihlatu Riina Rossariga kuulutasid hiljuti beebiuudist, samuti kasvatavad peret moekunstnik Xenia Joost ja ta abikaasa Jürgen Joost. Ei maksa unustada ka Mihkel Rauda ja Liina Vahterit, kes hetkel veel midagi kinnitanud pole, ent ometigi naistearsti ust kulutavad. Ei saa unustada ka Lenna Kuurmaad ja Robert Vaiglat, kes üle kivide ja kändude taas kokku said ning nüüd lapseootust ja armuõnne naudivad.

Täielikku nimekirja loe Õhtulehest

Rannap Roostevaba maailm