PILDID: Pamela Anderson pettis end parukaga ilusamaks!

 (14)
PILDID: Pamela Anderson pettis end parukaga ilusamaks!
MAVRIXPHOTO.COM

Vananev sekspomm Pamela Anderson on leidnud igivana nipi, kuidas oma välimust värskendada. Selleks on parukas, mida naine kandis hiljutisel Miami moenädala raames toimunud üritusel Richie Rich.

Pamela, kes tavaliselt käib pidudel kas napi aluspesuga või unustab püksid üldse koju, oli seekord üllatavalt veetlev. Richie Rich rõivabrändi kohta ütles Pammy, et tema jaoks on riiete juures oluline see, et neid saaks võimalikult mugavalt seljast ära võtta.

Anderson ei rääkinud siiski midagi oma parukast, vaid väitis, et tegu on uue lõikusega. Paraku jääb igale tähelepanelikumale vaatajale silma, et naise tumedad juuksejuured paistavad paruka alt välja (vt. pildireas kolmandat fotot) ...

Valel on lühikesed jalad. Juba päev hiljem nähti tumedate juuksejuurtega Pammyt toidupoes šoppamas. Kas tõesti kasvavad Andersonil juuksed nii kiiresti?

Parukate kandmine on maailmas olnud läbi aegade omaette mood. Kõige ehedamaid parukaid kandis 60ndatel president John F. Kenndey abikaasa Jacqueline. Kui tema lembus parukate vastu leheveergudele ilmus, hakkasid naised massiliselt parukaid ostma.