PILTUUDIS: Maailm on imeväike! Rival Sonsi trummar jooksis Jörpaga Frankfurdis kokku, tehti selfisid ja aeti juttu

 (44)
PILTUUDIS: Maailm on imeväike! Rival Sonsi trummar jooksis Jörpaga Frankfurdis kokku, tehti selfisid ja aeti juttu
Erakogu

Meie vuntsidega raudvara Üllar Jörberg on õnnelikult kodumaale tagasi jõudnud. Kuid enne naasmist elas härra läbi erinevaid seiklusi, millest üks oli kohtumine rockansambli Rival Sons trummari Michael Miley'ga, kes oli parasjagu maandunud Euroopasse, et alustada bändi eurotuuri, mis 26. novembril jõuab ka Eestisse, Rock Cafésse.

Publikule antud eksklusiivintervjuus muljetas Miley, et teda valdas Üllar Jörbergiga lennujaamas juhuslikult kokku juhtudes tõeline vaimustus, kuna tema meelest on tegu väga cooli tüübiga. Mainime, et Michael Miley on see mees, kes napsas naiseks eestlannast kaunitari ning on meie siinse kultuurikihi väga üksipulgi lahti lahanud.

"Jaa, me rääkisime täitsa pikalt. Kadunud olemisest ja ka muusikatööstusest, tema lastest, minu perekonnast ja paljust muust. Ta oli väga lahe ja tundus olevat äärmiselt meelitatud sellest, et ma teadsin, kes ta on," kirjeldas Miley.

Koos tehti üks korralik selfie, kuid tantsusamme siiski üles ei võetud. Kuigi oleks võinud, sest Miley on väga hästi kursis ka Jörpa kuumima hitiga. "Ei, ei, ei, me ei laulnud laulu "Nüüd ma kõiki kutsun...nagu mina teen" ("Kutse tantsule" toim.")," naeris Miley.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!