Pink kirjeldab koroonaviirust põdenud 3-aastase poja sümptomeid: ma pole kunagi elus rohkem palvetanud


Pink kirjeldab koroonaviirust põdenud 3-aastase poja sümptomeid: ma pole kunagi elus rohkem palvetanud
Foto: Scanpix

Nädalavahetusel avalikustas Pink, et on ka ise koroonaviiruse läbi põdenud, kuid ei julgenud seda enne tervenemist avalikustada. Lisaks staarile oli haige ka terve ülejäänud pere ja näiteks 3-aastasel Jamesonil oli olukord kohti päris raske.

Instagramis fännidega rääkinud Pink tunnistas, et lisaks temale ja põdes koroonat ka 3-aastane poeg Jameson, kellele haigus vast kõige rusuvamalt kallale hüppas, vahendab People.

"Oli mitu ööd, mida veetsin nuttes ja ma ei ole ka kunagi elus rohkem palvetanud. See on naljakas, aga vahepeal ma mõtlesin, et meile ju lubati, et lastega ei juhtu midagi. Seda ei saa garanteerida. Pole kedagi, kes selle eest kaitstud oleks," selgitas Pink.

Kui tema ja 3-aastane olid haiged, siis nendega koos olnud Carey Hart ja 8-aastane Willow jäid täiesti terveks.

"Jameson oli tõesti väga haige. Ma panin ka kolme nädala jooksul tema ja enda sümptomid kirja. Ikka veel, kolm nädalat hiljem, on tal ka kõrge palavik. Meile on see olnud kui ameerika mäed."

Pink selgitas, et kuigi temal on terve elu olnud tõsine astma, siis pojal pole ühtegi kroonilist haigust. Ometi mõjus viirus kohutavalt mõlemale. "Ma loodan, et hullem on nüüd möödas, kuid see asi on kui ameerika mäed ja võib tagasi tulla."