Piret Krumm oma näosaate esimesest paroodianumbrist: rokkisin nii, et silme eest must

 (10)
Piret Krumm
Piret KrummFoto: Ilmar Saabas

Homme startivas menusaates "Su nägu kõlab tuttavalt" astub lavale ka Katrin Karisma ja Tõnu Kilgase näitlejatarist tütar Piret Krumm.

"Näosaatesse kutsuti mind tegelikult juba eelmisel aastal," tunnistab Piret Eesti Päevalehele antud intervjuus. "Olin väga üllatunud, sest olin siis veel täiesti algaja näitleja. Kuna mul polnud tuntud nime ja keegi mind väga ei teadnud, jäi pakkumine soiku. Sel aastal küsiti juba konkreetselt, kas ma tahan."

Ja Piret tahtis küll. Esimeses saates parodeerib ta Aerosmithi lauljat Steven Tylerit ning enda sõnul rokkis ta nii, et silme eest must. "Kui teed esimest korda sellist asja, siis paned ju kõik mängu. Žürii ütles, et jah, võib ka nii teha," naerab ta.

Pireti jaoks on hea parodeerida värvikaid kujusid, kes on isikupärased ja kel on mingi oma osi ajada. "Eestis on selliseid inimesi, aga võiks olla rohkem."

Kui näitlejatar peaks saates oma ema parodeerima, siis ei oskaks ta midagi kindlat Katrini kohta esile tuua: "Mu ema on laval nagu šampanja – avaneb pauguga ja teeb purju!"

Refereeritud Eesti Päevakehest.