Põhjanaabrid viha täis: Anu Saagim kutsus Soome teletähte otse-eetris inetuks

 (70)

Mõne aasta eest külastas populaarne Soome telesaade Anu Saagimi ja Risto Matti Ratia kodu, mille raames ka saatejuht Maria Veitolan paari juurde ööbima jäi. Vaatajarekordid said purustatud tänu Saagimi karmile kriitikaletele projekti läbiviija välimuse kohta. Bravuuritar jagas Veitolanile lahkelt nõu ning soovitas teletähel iluoperatsioonile minna.

Naine ei saa jätkuvalt rahu: nüüd tõstatati teema taas Yle TV1 otsesaates "Perjantai". Saagim tunnistas, et ta jääb endiselt kõmu tekitanud sõnade juurde: "No oleme ausad - ta on ju kole." Harjumuspäraselt julgele tunnistusele järgnes publiku naer ja aplaus.

Twitteri vahendusel võttis sõna ka päevakangelane Maria Veitolan nentides, et näha populaarse telesaate publikut, kelle seas oli muuseas ka Turu ülikooli õppejõud Veijo Hietalale naermas ja plaksutamas säärase ebaviisaka kommentaari peale on tõepoolest huvitav tunne.

Veitolani säuts lõi Soome sotsiaalmeedia maastiku kihama. Teletäht leidis mitmeid poolehoidjaid, Saagim sattus seevastu korraliku viharahe alla.