POLAARKISMA: Kertu Jukkumi vietnamlasest rivaal süüdistab telenaise edus valitsust

 (102)
POLAARKISMA: Kertu Jukkumi vietnamlasest rivaal süüdistab telenaise edus valitsust
Fotokollaaž: Facebook / Delfi

Sotsiaalmeedias kütab viimastel päevadel kirgi Kertu Jukkumi püüdlus saada iga-aastasele Fjällräven Polar matkale. Kui mõned päevad tagasi lahutas telenaist esikohast vaid paartuhat häält, siis hetkel on vahe kasvanud pea 18 000 hääle suuruseks.

Fjällräven Polar kujutab endast 300 kilomeetri pikkust 5-päevast matka kelgukoertega läbi Soome, Rootsi ja Norra polaaralade. Kertu Jukkumi põhirivaaliks on Vietnamist pärit noormees nimega Hoang L Giang, kes on järjepidevalt esikohal püsinud. Kui muidu sujus kummagi kampaania sõbralikult, siis päev enne tulemuste lukku panemist on kahe konkurendi vahel tekinud mõningad pinged.

Nimelt on Jukkumi vietnamlasest rivaal asunud levitama kuuldusi, justkui oleks naise rohke häältesaagi taga meie riigi valitsus. Samas parastab ta, et Eesti rahvaarv on võrreldes Vietnami omaga liiga väike ja 1,3 miljonit inimest eestlannale võitu ei too. "Paistab, et see väike võistlus on muutunud tuliseks rahvuste vaheliseks mõõduvõtmiseks," imestab TV3 avalike suhete juht.


Vaata polaarvõistluse üldseisu SIIT ning anna oma lemmikule hääl! Hääletus lõpeb 15. detsembril.

Rannap Roostevaba maailm