Populaarne briti saatejuht tegi Harry maatasa: ah, et polnud muud valikut? Pigem on ta lihtsalt hale

 (42)

Brittide vaadatumaid hommikuprogramme "Good Morning Britain" võttis lahata Harry pühapäevaõhtuse väljaütlemise, mille kohaselt polnud neil Meghaniga muud valikut kui kuninglikest tiitlitest lahti öelda ning ookeani taha kolida. Terava keele poolest tuntud saatejuht Piers Morgan ei tahtnud sellisest põhjendusest midagi kuulda, vahendab Metro.

Morgani ekraanipartner Susanna Reid asus muidugi tuliselt endise kuningliku paari kaitsele, iseloomustades Harry't kui südamlikku ja sümpaatset noormeest, kes ei hiili kohustustest mitte kõrvale, vaid vastupidi, astub oma perekonna kaitseks välja. Selle peale läks Morgan aga püha viha täis.

"Südamlik ja sümpaatne on hüljata oma riik, pere, sõjavägi ja kolida Hollywoodi?" paukus ta. "Ah et polnud muud valikut? Olgem ausad, Harry'l oli valikuvõimalus. Aga oh ei, ta otsustas hoopis koondada kõik temast majanduslikult sõltuvad inimesed, põhjustada südamevalu tervele suguvõsale ja kõigile, kes monarhiasse usuvad, kuna tema tahab oma naisukesega rahulikku elu! Ta on lihtsalt hale!"