Printsess Madeleine kogus õe pulmapeol meeste pilke

 (10)
STOCKHOLM 20100619  Princess Madeleine and queen Silvia arriving at the wedding of Crown Princess Victoria and Mr. Daniel Westling at Stockholm Cathedral in Stockholm, Sweden, June 19, 2010.   Foto: Maja Suslin / SCANPIX SWEDEN / Kod 60080
Scanpix

Ehkki printsess Madeleine'i enda süda on murtud, suutis ta suure õe Victoria pulmadeks end kokku võtta ning pidu täieli rinnal nautida. Imekaunis Maddie nägi välja säranud ja värske ning pealtnägijate sõnul lustis naine tantsupõrandal varajaste hommikutundideni.

Pulmakülaliste sõnul napsas Madeleine peo kuninganna rolli kohe, kui Victoria ja Daniel öösel kell kolm lahkusid, kirjutab Aftonbladet. Õige möll sai alguse alles siis, kui telekaamerad kinni pandi.
"Madeleine nägi välja ilus ja õnnelik. Ta tantsis nii palju, et see näis uskumatu," rääkis ooperilaulja Malena Ernman väljaandele.

Ernmani sõnul jagus taas üksiku naise staatuses olevale Madeleine'ile ohtralt tähelepanu. Pikad kavalad pilgud saatsid printsessi nii tantsupõrandal kui väljaspool seda.

Madeleine lahkus pulmapeolt koos vanematega hommikul kella viie ajal. Tütre pulmas ei jäänud tantsupõrandal käimata ka kuningapaaril, kes külaliste sõnul Roxette'i saatel ohtralt kontsi klõbistasid.