PROHVETLIK VIDEO: Gwen Stefani läbikukkunud hitt kuulutas ette peatset abielulahutust?

 (3)
Ajalugu kordub?

Täna saabus kurb uudis paljudele Gwen Stefani ja Gavin Rossdale'i fännidele, sest rokkmuusika iidolpaar teatas, et lahutavad oma 13 aastat kestnud abielu. Üllatus küll, ent tagantjärele näib näiteks The New York Postile, et ebakõlad omavahelistes suhetes kostsid välja juba No Doubti 45-aastase lauljatari viimasest, paraku ebaõnnestunud singlist.

"Oleme sel teel mõnda aega köinud, kuid miski on nende silmade taga, mida ei saa varjata," kõlavad loo "Baby Don't Lie" sõnad. Singel, mis küll jõudis YouTube'is 23 miljoni vaatamiseni, kuid ei saanud kriitikutelt üldsegi kiita, pidi viima maailma teate peatsest uuest albumist, mis aga paraku siiani ilmunud polegi.

Ühes intervjuus Ryan Seacrestile tunnistas Stefani, et osa loost on tõepoolest ka autobiograafiline ning osa mõtteid on pärit minevikumälestustest.

Tegu pole esimese korraga, kui Stefani oma murtud südant muusikaga trööstib: oli ju No Doubti maailmakuulsuse orbiidile saatnud megahitt "Don't Speak" samuti lugu lahkuminekust, täpsemalt Gweni ja bassimehe Tony Kanali luhtunud armuloost.