"Prooviabielu" Liisa uus elukaaslane lubas oma 3-aastase poja ja raseda naise ära tappa

 (94)
"Prooviabielu" Liisa uus elukaaslane lubas oma 3-aastase poja ja raseda naise ära tappa
Instagram

Kohtutoimikutest tuleb välja, et "Prooviabielust" tuntud Liisa Kuusmaa uus elukaaslane Sander Pärtel on peale loomade piinamise ja tapmise samaga ähvardanud oma endist elukaaslast.

Alates 2013. aastast kuni 2015. aastani ähvardas Pärtel korduvalt Harju maakonnas asuvas korteris oma rasedat elukaaslast ja poega tervisekahjustuse tekitamisega ja tapmisega, lubades neile niimoodi peksa anda, et nad satuvad haiglasse. Veelgi lubas Pärtel neil hambad kurku lüüa ja teha nii, et "lapse ema oleks kadunud".

13. augustil 2015. aastal ähvardas Pärtel autos olles lapsele rihma anda, lapse autost välja visata, nii naise kui lapsed ära tappa. Sõidu ajal rebis mees rooli keerates auto vastassuunavööndisse, kus liikus neile vastu veoauto.

Kohtudokumentidest selgub, et mees on peksnud jõkralt oma naist 3-aastase poja silme all, teda kägistanud ja põhjustanud füüsilisi vigastusi. Mehe raevu eest ei jäänud puutumata ka poeg, teda lõi mees mitmel juhul käega ja rihmaga.

Kohus mõistis Sander Pärteli kõikides kuritegudes süüdi, talle mõisteti liitkaristusena 1 aasta ja 9 kuu pikkune vangistus, mida ei pöörata täitmisele, kui mees ei pane 2 aastase katseaja vältel toime uusi kuritegusid.

Kohtuotsus jõustus 31. märtsil 2016. aastal.

Mees on jõhkrutsenud ka loomade kallal, loe lähemalt SIIT!