PUBLIKU VIDEO: Korraldaja paljastab Ramazzotti kontserdi tühistamise tagamaad: tegu oli väga ulatusliku lepingu rikkumisega, see oli meie firmale suur löök!

 (4)
+ info, kuidas piletiraha tagasi saada!

Eile rullus Publiku veergudel lahti kurioosne skandaal, mille keskmes keerlevad lisaks Eros Ramazzottile mitmed produktsioonifirmad ja kontserdikorraldajad. Tundub lausa, et Itaalia megastaaril on täna toimuma pidanud kontserdi ära jäämisega kõige vähem pistmist — suursündmus jäi ära seetõttu, et Ramazzotti tiimi poolt palgatud produktsioonifirma Trident Music ei suutnud saavutada kokkulepet Vene vahendusfirmaga Global Commmunications LLC. Kõige selle tulemusel sai aga valusaimalt “vastu pükse” siinpoolseim vahelüli — Läti promootor Herman Stage Co Sia, kes kannab vaieldamatult suurimat rahalist kahju.

Herman Stage'i juhataja Aleksander Povarov kinnitas Delfile antud intervjuus, et kontserdi ära jäämine ei sõltunud neist mingil moel ning ka info jõudis nendeni viimasena. "Ometi oleme just meie need, kes kannavad selles olukorras suurimat rahalist kahju — meie broneerisime ja tasusime Saku Suurhalli, tehnika, majutuse, transpordi, turvateenuse ja reklaami eest. Tegime kõik nii nagu peab. Tegu oli väga ootamatu ja ulatusliku lepingu rikkumisega, seetõttu ütlesimegi juba eile, et ees seisab äärmiselt tõsine kohtuprotsess. See oli meie firmale suur löök, šokk ja õppetund," ohkas ta.

Povarovi sõnul oli Eros Ramazzotti kontserdile eilse seisuga müüdud peaaegu 3500 piletit, mille tagasi ostmisega alustab Piletilevi 20.aprillist. Kuna paljud pääsmed osteti füüsilisel kujul Piletilevi ostupunktidest mitte veebist, kestab nende tagasi ostmise periood 31.maini.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!