Pühitsetud beebi: Buda mungad õnnistasid Sirli Salumäe pisitütart ja kooselu

 (23)
Pühitsetud beebi: Buda mungad õnnistasid Sirli Salumäe pisitütart ja kooselu
Facebook / Gerli Grand Uustalu

Grand Uustalude dünastia perenaine Gerli Grand Uustalu teatas oma Facebooki lehel, et tema poja ja minia ühine tütar Neytiri sai Buda munkade poolt õnnistatud.

Möödunud nädalal kutsus Grand Uustalude pere, kes praegu peatub kaunil Taimaal, oma koju kõik paradiisis puhkavad eestlased ja buda mungad, et viimased õnnistaksid möödunud aasta viimasel päeval perre sündinud pesamuna Neityrit, vahendab Õhtuleht.

Erika Salumäe tütar Sirli, kes palub nüüd end kutsuda nimega Shanti, ning tema abikaasa, rõivaimpeeriumi omanike Grand Uustalude poeg Gowri said eelmise aasta viimasel päeval Tais lapsevanemateks, kui nende perre sündis pisitütar Neityri Grand Uustalu. Piiga ristiemaks sai Kroonika peatoimetaja Krista Lensin.

Juba jaanuarikuu lõpus tegi pereema Gerli Grand oma Facebooki lehel üleskutse ja andis teada, et kõik eestlased, kes 3. veebruaril Tais Phuketil viibivad, on oodatud kaema traditsioonilist budistlikku rituaali, mille käigus seitse buda munka Grandide pere värskeimat liiget, Gowri ja Shanti tütar Neityrit.

Refereeritud Õhtulehest.