Purjakil Andrus Värnik jahtis noori naisi?

 (45)
Purjakil Andrus Värnik jahtis noori naisi?
Foto: Andres Putting

Kuigi odahiid Andrus Värnik (32) sõnab enda nüüd olevat tubli ja tööka, ei ütle mees siiski ei ka seiklustele, mis kestavad varajaste hommikutundideni. Viimati kutsus Värnik juhuslikku noorteseltskonda üles talle tüdrukut otsima ja koos pidu panema.

Kroonika kirjutab, et Andrus püüdis pilku ülemöödunud reede ööl vastu laupäeva kuue-seitsme ajal varahommikul Tallinnas Georg Otsa nimelise muusikakooli ja Jaani kiriku vahele jääval muruplatsil.

Hamburger käes, utsitas Värnik seltskonnas viibinud kutte talle noori naisi otsima - et seejärel minna koos tema juurde pidu panema. Noortega vestles Värnik sel teemal üle kahekümne minuti.

"Ta oli alkoholijoobes, üsna hoogsas peotujus," pajatab üks seltskonnas viibinu. "Ja kutsus meid üles otsima talle noori tüdrukuid, kellega pidu panna."

Andrus Värnik, keda tabada ei õnnestunud, on aina täiendanud oma paha poisi imagot. Kahe aasta eest kirjeldas värvikalt oma armiafääri Värnikuga toona 18aastane Brit, kes hiljem kahtlustas sportlast ja tema sõpra oma Gucci kella kadumises - politseiuurimine siiski lõpetati.

Jaanuaris tabati Andrus autoroolist alkoholijoobes, politsei määras talle 12 000 krooni suuruse rahatrahvi, lisaks võeti temalt neljaks kuuks juhiluba.