Purjuspäi autoroolist tabatud Allan Roosileht puudub "Hommikuprogrammi" eetrist! Kolleeg: täna küll tema asemel ei tahaks olla!

 (155)
Star FM suvetuur 2017
Star FM suvetuur 2017Foto: Argo Ingver

Pühapäeval Tallinnas Koidula ja Faehlmanni tänava ristis joobega autoroolis vahele jäänud Allan Roosileht puudus täna hommikul ka Star FM'i eetrist, kus teda tavaliselt iga argipäev kuulda on.

"Täna on üks päev, kus mina ei tahaks Allan Roosileht olla. Kui ta ükskord välja saab, siis ta ise kommenteerib juhtunut," ütles Roosilehe asemel eetrisse tulnud Marko Lõhmus.

Eetris oli tavapärasest kolmikust vaid Jürgen Pärnsalu, Pille Minevit asendas täna Kerli Dello.

Pühapäeva õhtul kella 17.30 paiku sai politsei teate Tallinnas kahtlase sõidustiiliga autost, mis vajus liikluses ühest reast teise ja pidurdas järsult.

Politsei patrull asus autole jälile ning Koidula ja Faehlmanni tänava ristis blokeeriti mehe teekond. Politseinikud selgitasid välja, et roolis olnud 59-aastane mees oli joobes.

Delfile teadaolevalt oli tegemist raadioajakirjanik Allan Roosilehega.

Pea pool tundi peale kinnipidamist teisaldati Roosilehe sõiduvahend. Põhja prefektuuri pressiesindaja Kerly Virk kinnitas Delfile, et juhi joove oli kriminaalne ehk vähemalt 1,5 promilli.

Rannap Roostevaba maailm