Raadiosaatejuhi uskumatu pakkumine Annie Lennoxile: praegu oled tundmatu, aga näen staaripotentsiaali! Saada mõni oma lugu

 (11)
Raadiosaatejuhi uskumatu pakkumine Annie Lennoxile: praegu oled tundmatu, aga näen staaripotentsiaali! Saada mõni oma lugu
Reuters

Eurythmicsi lauljatar Annie Lennox sai kirja ühe raadiojaama toimetajalt, kes polnud temast varem kuulnud, ent pakkus omapoolset abi, et "algaja" karjääri utsitada ja tema muusika laiema avalikkuseni viia.

Daily Mail kirjutab, et neljakordne Grammi võitja Lennox sai kirja ühe USAs Los Angeleses asuva raadio saatejuhilt Kylie'ilt, kes polnud ilmselt Annie tegemistest kuulnudki. Ta kirjutas, et sattus internetis surfates Annie muusika peale ning see meeldis talle. "Otsin artiste, kelle puhul näen potentsiaali ja aitan nende lood meie raadioeetrisse. Kui seda sooviksid, saada oma viimase singli MP3," märkis ta ja lisas, et programmidirektor vaatab seejärel üle, kas see on eetrikõlbulik.

Lennox jagas kirja oma Facebooki lehel ja torkas, et ilmselt tal on võimalus?! Lennox ja Eurythmics on aastate jooksul üle maailma müünud 75 miljonit albumit. Tundub võimatu, et keegi pole neist kuulnud, aga tänapäeval pole vist miski ilmvõimatu.

Meenutuseks ka üks "kerge potentsiaaliga" lugu.