Raivo E. Tamm: ma ei tunne hirmu, kas mulle teatris tööd jagub, alati on jagunud

 (4)
Raivo E Tamm
Raivo E. Tamm läheb koos Eerik-Niiles Krossi ja Indrek Saarega Venemaa küsimust arutama.Foto: Oliver Tsupsman

"Mida ülesaamatum ülesanne on, seda enam see paelub ja arendab mind," naerab värskes Kroonikas näitleja ja riigikogu liige Raivo E. Tamm, kes viimastel aastatel aina rohkem on silma paistnud hoopis tulemustega triatlonis.

"Näitlemine on mulle nii omane, arusaadav ja lähedane, et suudan olla mõnda aega teatrita, et õppida tundma elu muid tahke. Kindlasti ei pööra ma teatrile selga. Kui Aarne Üksküla elus oleks ja tervist jaguks, teeks ta ikkagi tööd ja nii mõtlen minagi – meestele ja eriti vanameestele on rolle tohutult. Kui tervist on, anna ainult minna! Ma ei tunne hirmu, kas mulle teatris tööd jagub, alati on jagunud," lausub näitleja.

Üle kolme aasta on Raivo kallal töötanud kõrgetasemeline triatlonimeeskond – triatloni võtmeisik Eestis, endine tippsportlane Ain-Alar Juhanson koos nõuandjate ja arstidega. Kõigi ühine eesmärk on hämmastada ja rõõmustada avalikkust, näidata armastatud näitleja Raivo E. Tamme eeskujul, et triatlon on kõikvõimas, kui vaid ise sihikindel oled ja tahad. Tulemuseks saad mõnusa enesetunde ja hea tervise.

Loe edasi siit.