Raju meenutus! Urmas Sõõrumaa poleks oma 25. sünnipäevalt peaaegu koju jõudnudki!

 (34)
Urmas Sõõrumaa magusad tehingud linnaga toovad priske tulu.
Foto: Tanel Meos

Tänane Kroonika on esitanud ärimees Urmas Sõõrumaale 10 küsimust väga erinevatel teemadel, mis paljastavad vastustes nii mehe väärtuslikuma vara kui ka tema seose James Bondiga! Lisaks üks purjus peaga juhtimise meenutus 26 aasta tagusest ajast. Loe ja imesta!

Rahaga sõbrasuhetes oleva Urmas Sõõrumaa sõnul inimhingedest väärtuslikumat vara ei ole: "Minu lapsed ja lähedased on kõige olulisemad."

Kui uurida, mis on tal aga ühist James Bondiga, selgub, et need on peaaegu üks ja sama: "Me oleme teinud USS Securitysse märkimisväärse investeeringu - praeguseks on meil praktiliselt kõik autod numbriga 007."

Lisaks meenutab Sõõrumaa, et tema elu meeldejäävaim sünnipäev oli veerandsajas: "Olin umbes 56 tundi järjest üleval olnud ja üritasin seejärel autoga koju jõuda. Ma ei tea, kui purjus ma olin, aga ikkagi vägagi "sõiduvõimeline". Viimasel koduni jäänud kilomeetril pidasin ma auto neli korda kinni, jooksin ümber selle ja peksin ennast ning debateerisin endaga selle üle, et kas jään siia, 500 meetri kaugusele kodust tee äärde magama või jõuan koju. Jõudsin."