Rannamaja-Ada lasi käest elu võimaluse: tõsielustaar oleks saanud minna tähtsa kuulsusega kohtingule!

 (1)
Rannamaja osalised Radissonis
Rannamaja osalised RadissonisFoto: Karli Saul

Tõsieluseriaalist "Rannamaja" tuntuks saanud Ada-Marie Nelke avalikustas oma Youtube'i kanalil, et tegelikult oleks ta saanud mõne aasta eest kuulsaks ka Inglismaal. Nimelt kutsuti teda populaarse muusikakanali MTV seriaali.

"Kui elasin Inglismaal, tuli just eetrisse saade “Single AF”, kus otsiti vallalisi inimesi, kes läheksid kuulsustega kohtingule. Ma olen suur tõsielusarjade fänn ja mõtlesin proovida," meenutab Ada, kes meeldis koheselt produtsentidele ning teda kutsutigi osalema.

"Nad pakkusid, et mind lennutatakse Portugali. See ei tundunud reaalne, et mina, kuskilt Eestist, meeldin produtsentidele nii palju, et nad tahavad mind saates osalemiseks lennutada teise riiki," kirjeldab neiu, kes toona töötas Inglismaal lapsehoidjana. Kuid just töökoht saigi Adale takistuseks.

"Ma hõljusin pilvedes ja mõtlesin, kuidas sain sellise võimaluse, et mulle saadetakse autojuht, kes sõidutab mu lennujaama ja ma lähen nädalavahetuseks Portugali saadet filmima," meenutab ta. Siiski oli Adal võimatu saada töölt vabaks ning lõpuks olid ka lennupiletid välja müüdud.

"Mu terve maailm varises kokku sellel hetkel! Otsisin hullult ise pileteid, et kohale lennata, aga kahjuks MTV-le see ei sobinud."