Rasedal ei tasu riskida! Koroonaviiruse tõttu on Katy Perry ja Orlando Bloom sunnitud oma pulmi edasi lükkama

 (1)
Rasedal ei tasu riskida! Koroonaviiruse tõttu on Katy Perry ja Orlando Bloom sunnitud oma pulmi edasi lükkama
Foto: Scanpix

Koroonaviirus on nii ohtlikult Aasias levima hakanud, et sinna reisida plaaninud inimesed on sunnitud oma kavatsusi edasi lükkama. Nii juhtus ka Katy Perry ja Orlando Bloomi pulmadega.

Staaride lähedane allikas avalikustab, et maailmakuulus laulja ja näitleja plaanisid üksteisele kirjutatud vanded ette lugeda Jaapanis, kuid nüüd on pidu koroona tõttu teadmata ajaks edasi lükatud, vahendab Fox News.

"Peole oli oodatud 150 inimest. Katy ootas elevusega, et saaks rasedana altari ette kõndida," tunnistab sõber. "Kõik peoga seotud detailid hakkasid lõpuks paika loksuma, aga nüüd pidid nad kogu asja koroona tõttu pausile panema."

Eile teatas staar, et tema ja Bloomi perre on sündimas esimene ühine laps. Nüüdseks on lauljanna avalikustanud, et plaanib lapse kõrvalt ka töötamist jätkata. "Ma liitun selle väga tugeva töötavate emade seltskonnaga."

Eriti vahvalt teatas staar rõõmusõnumit oma emale. Nimelt lasi Perry uudise printida veinipudeli sildile. Ootamatult aga vaatas ema tuppa astudes kohe pudelit ja sai üllatusest kiiresti aru. "Ta muidu ei tee kunagi nii. Aga emadel ilmselt ongi lihtsalt mingi erakordne tunnetus," kirjeldas lauljanna lõbusat olukorda.

Rannap Roostevaba maailm