Reketi ja Roberta Eineri suhe läbi: saatuslikuks sai käitumine – mis on aktsepteeritav naise kohtlemine lähisuhtes

 (102)
Presidendi vastuvõtt Roosiaias 20. august 2018
Presidendi vastuvõtt Roosiaias 20. august 2018Foto: Jaanus Lensment

Paari aasta eest teineteise leidnud Räppar Tom-Olaf Urb ehk Reket (33) ja tema moekunstnikust kallim Roberta Einer (26) pole enam paar. Kas see, et mõlemad teevad täistuuridel karjääri, Reket Eestis ja Roberta Londonis, on viinud noored lahku või… on selle taga mõni muu põhjus?

„Kahjuks pole põhjuseks tihedad töögraafikud ja välismaal viibimine,” seletab Roberta. „Lahkuminek toimus eelmisel aastal ja saatuslikuks said lahkarvamused käitumises – mis on aktsepteeritav käitumine ja naise kohtlemine lähisuhtes. Pikemalt sellel hetkel peatuda ei sooviks...” Reket jäi enne ajakirja trükkiminekut tabamatuks.

Reket ja Roberta olid üks andekamaid paare. Mõlemad on õppinud välismaal: Urb Ameerikas Santa Monica kolledžis ja London College of Communication'is, mille lõpetas helikujunduse erialal, Roberta Londonis Central Saint Martini disaini- ja kunstikolledžis ning 2015. aastal lõpetas moedisaini eriala bakalaureusekraadiga Westminsteri Ülikooli. Tema loometööst on kirjutanud sellised juhtivad moeajakirjad nagu Vogue, Harper's Bazaar, Elle jne. Tema loomingut on aga kandnud megastaarid Rihanna, Lady Gaga, Rita Ora ja Lily Allen.