Riho Rõõmuse salapärane kaaslanna on tuvastatud!

 (18)
Riho Rõõmuse salapärane kaaslanna on tuvastatud!
Foto: Ardo Kaljuvee

Lauluväljaku bossi Riho Rõõmuse (50) uue salapärase brüneti kaaslanna isik on selgunud - tegemist on Zanna Hrustovaga (36).

Õllesummeri korraldaja Marje Hansar (50) ja Rõõmus on viimasel aastal seltskonnas liikunud peamiselt eraldi, kui Vilja Savisaare ja Taimo Toomasti pulm välja arvata, kirjutab Kroonika.

Nüüd on aga Riho jäänud erinevatel üritustel kaamera ette koos brüneti kaunitariga, kelle nimi oli tänaseni saladus. Kuigi Hrustova on parimas eas, näeb ta välja veel kümme aastat nooremgi.

Riho Rõõmus kinnitab aga, et elab Marjega endiselt koos. "Olen isegi tema pärast mures, sest ta plaanib minna pikemale reisile läbi Lõuna-Ameerika, mis lõpeb laevareisiga Antarktikasse. Kui oleme eraldi saatjatega seltskonnas, on need ikka tööasjad."

Marje ütleb, et ega nad Rihoga kogu aeg stseene Romeost ja Juliast ei etenda, kuid läbi saavad normaalselt. "Naiste seas on populaarseks saanud elulooraamatute avaldamine, las mulle jääda midagi ka sinna kirja panemiseks. Pikalt pole põhjust kommenteerida ka seetõttu, et me ei ole seaduslikus abielus."