Robbie Williams oma tugevalt kõikuvast kaalust: olin nii emotsionaalne ja pidevalt depressioonis


Robbie Williams oma tugevalt kõikuvast kaalust: olin nii emotsionaalne ja pidevalt depressioonis
Foto: Scanpix

Laulja Robbie Williams tunnistas hiljutises intervjuus, et on vaeva näinud nii äärmusliku alakaalulisuse kui ka tugeva ülekaalulisusega. Mõlemal juhul võitles ta ka raske depressiooniga.

Veidi rohkem kui aasta tagasi teatas Williams, et muutis oma paastumisel põhinevat dieeti. Sellest ajast saati on laulja sõnul ka tema vaimne tervis tunduvalt paranenud, vahendab Mirror.

Williams selgitab, et on oma kõikuva kaaluga vaeva näinud peaaegu terve karjääri. Vaid värskest õhust ja mõnest mangost toitunud Williamsi keha võis vaid loetud kuud hiljem olla tugevalt ülekaalus. Ometi viisid mõlemad äärmused täpselt sama tulemuseni.

Kollaaž: Scanpix

"Olin nii emotsionaalne ja depressioonis. Olid kõik tunded ja mu keha lihtsalt nälgis. Olen olnud õnnetu ja ülekaalus ning ka täiesti teises äärmuses, alakaalus ja õnnetu. Mõlemal juhul lõppes asi depressiooniga."

Seotud lood:

Nüüdseks on laulja väidetavalt leidnud selle ühe kuldse kesktee ja teab, et järjepidevus on kogu saladuse võti. "Praegu tõesti on parim, mida ma üle pika aja tundnud olen."