Robbie Williams tunnistab, et oli peaaegu suremas: arvasin alati, et olen kaitstud


Robbie Williams tunnistab, et oli peaaegu suremas: arvasin alati, et olen kaitstud
Foto: Scanpix

Laulja Robbie Williams on üks neist julgetest, kes on valmis tunnistama enda vigu lihtsalt selleks, et ka teiste tähelepanu olulistele probleemidele pöörata.

45-aastane popstaar tunnistas, et oli 2017. aastal peaaegu suremas, kui mõistis, et midagi peab muutuma. Seitse päeva intensiivravis viibinud staari ajust leiti mitu veidrat moodustist, vahendab Mirror.

Williams, kes on varasemalt tuntud staarile kohase eluviisiga, tunnistas, et nägi end varem kui kassi, kellel on üheksa elu ning midagi kohutavat lihtsalt juhtuda ei saagi. "Olen alati arvanud, et olen kaitstud ning teinud kõik selleks, et seda hüpoteesi proovile panna. Mul on nagu kassil üheksa elu. Mul oli ka see ebanormaalne tunne, et olen surematu. Nüüd on mu ajuga kõik korras."

Napp pääsemine pani staari mõtlema ning tänaseks on ta oma elu täielikult muutnud. "Ma olen oma elu ümber mõelnud ja ka kõik sealsed üksasjad. Vaja on surmalähedast kogemust, et minusugune muutuks."

2017. aasta sügisel jäi Williams Zürichis toimunud ürituse lava taga raskelt haigeks. Staar on varasemalt meenutanud, et tundis, kuidas käsi muutus tuimaks ja tugev peavalu jalust niitis.