Robbie Williamsil erakordselt rasked ajad: ühe kilpkonna surm viis teise kliinilisse depressiooni!

 (12)
Robbie Williamsil erakordselt rasked ajad: ühe kilpkonna surm viis teise kliinilisse depressiooni!
Foto: PA Wire/PA Images/Ian West/Scanpix

Robbie Williams võib küll olla igas mõttes edukas, ent paratamatusest - surmast - ei hoia tedagi kaitstuna ükski kuldplaat või rahamägi! Hiljuti kaotasid Williamsid oma kalli kilpkonna Giggsi, mis lemmiku liigikaaslase Rooney depressiooni viis ning perekonna murelikuks teeb.

Loomasõber Williams ja abikaasa Ayda Field on murest murtud ja leinas, sest nende allesjäänud lemmik, kilpkonn Rooney (kes on nime saanud Robbie lemmikjalgpallur Wayne Rooney järgi), on nüüd kliinilises, kaaslase leinast tingitud depressioonis - ei söö, ei liiguta ja vahib vaid seina.

Murelikud loomaomanikud kutsusid Daily Maili andmeil kohale ka kilpkonnaspetsialisti, kellelt nõu saada ning on väidetavalt välja käinud 1000 naela uue lemmiku soetamiseks Rooney kõrvale.

"Giggs suri päris ootamatult ja Rooney on sellest traumeeritud - ta pole enam olnud sama kilpkonn, kes ta oli enne. Ta lihtsalt istub liikumatult ja vahib kaugusesse. Ayda ja Rob konsulteerisid loomakäitumise eksperdiga, kes soovitas neil vanema isase kilpkonna Rooneyle seltsiks soetada. Pere suureks sooviks on, et uus lemmik, nimeks Scholes, paneks Rooney taas naeratama," vahendab perekonnale lähedalseisev allikas.

Rannap Roostevaba maailm