Robin Juhkental: Tallinn Dollsi looming sobib mu kallimale

 (2)
Robin Juhkental: Tallinn Dollsi looming sobib mu kallimale
Kaader videost

"Kannaksin meelsasti Eesti disainerite loomingut, aga pean arvestama alternatiivmuusiku võimalustega. Ega mulle ei ole ka lihtne riideid selga leida, pikk ja peenike nagu ma olen," räägib Malcolm Lincolni liider Robin Juhkental.


"Üldiselt olen ikka rohkem kaltsuka tüüp. Ma ei aja trendi taga, õieti ei teagi ma moest suurt midagi. Eelistan ajatut riietumisstiili, klassikat," räägib Robin Juhkental.

"Pigem soetan endale selliseid riideid, mida saab kanda olenemata moest. Näiteks ostan riideid Koplist, kus ma ka elan. Seal on paarkümmend kaltsukat. Käin seal oma garderoobi täiendamas, vahel aitab mind selles ka girlfriend."

Kuivõrd on Robini jaoks oluline, et väline pool ning seesmine, loominguline pool oleksid omavahel harmoonias? "Eks kohati välimus peegeldab sisu ning kohati on vastuolus. Rahva ette esinema minnes võiks välimus olla huvitav. Välimus on artisti jaoks väga tähtis."

Nädalavahetusel esitleb Tallinn Dolls oma uut kevadsuvist pret-a-porter kollektsiooni. Robinil jätkub Tallinna Dollsile vaid komplimente: "Nad on väga lahedad ja andekad inimesed. Oma girlfriend`ile julgen nende loomingut soovitada ja talle sobib see hästi."

Rannap Roostevaba maailm