Ruttu jaole! Kantri-imemees on USAst taas kodus käimas ja esineb järgmisel nädalal Stockholmis

 (6)
Isegi president Ilves sheerib!
Laur Joamets
Laur JoametsFoto: Mart Sepp

Nüüdseks juba mitu head aastat Ameerikamaal elav ja sealse kantrimuusikatähe Sturgill Simpsoniga maailmalavasid vallutav kitarrivirtuoos Laur Joamets on korraks kodumaal käimas. Kuna aga siinsed ürituste korraldajad pole siiani ära tabanud, et Lauri ja Sturgilli ühine etteaste huvitaks väga ka siinset publikut, peab Joamets paraku leppima sellega, et kodule lähim kontsert tuleb taaskord anda hoopis Rootsis.

Nii saabki Lauri koos oma bändiga kõige lähemal kodule esinemas näha esmaspäeval, 4.juulil, Göteborgi lokaalis nimega Pustervik ning teisipäeval, 5.juulil, Stockholmis, Bernsis. Piletihind pole kuigi krõbe, seega suurimatel fännidel tasuks kindlasti aega varuda ja kohale minna (lisainfo SIIT)

Õnneks leidis Laur aega, et vana bändikaaslase Viljar Normani ja Nevesise trummari Ken Koemetsaga korraks maha istuda, pill haarata ja jämmida ning sellest on tehtud ka tore videojäädvustus. Nii et sõbrad pole teda päris kindlasti unustanud!

Seotud lood:

Põnev on aga see, et Laurile on silma peale pannud ka meie president Toomas Hendrik Ilves, kes oma sotsiaalmeedias jagas mõtlemapanevat artiklit sellest, kuidas Laurist on saanud USA muusikamaailma tõeline täht. Kahju ainult, et Laur seal Eestist nii masendavalt räägib (loe SIIT).