SA Tallinna Lastehaigla vastsündinute ja imikute osakonnale annetuse teinud Kalle Sepp: vastsündinute abistamine on ühiskonna prioriteet

 (3)
Kalle Sepp ja varieteetrupp
Kalle Sepp ja varieteetruppFoto: Ilmar Saabas

“SA Tallinna Lastehaigla vastsündinute ja imikute osakonda tean juba lapsepõlvest. Minu vanemal vennal oli sündimisega raskusi ja sealt osakonnast sai perekond palju abi,” ütleb tänavune näosaate tšempion Kalle Sepp, kes sai saate jooksul eri organisatsioonidele kõige rohkem head teha — lausa kolmel korral.

Kolmandas saates Modern Talkingu kehastamise eest võidetud 1000 eurot annetas Kalle heategevusprogrammile "Märka ja aita", kaheksandas saates Ivo Linna parodeerimisega saadud 1000 eurot läks SA Tallinna Lastehaigla vastsündinute ja imikute osakonnale ning finaalis Georg Otsa rolli astumisega noptitud 10 000 eurot annetas ta heategevusühingule MTÜ Meelespea.

"Tallinna lastehaigla vastsündinute osakond on legendaarse Adik Levini käe all üle 30 aasta nende probleemidega tegelenud. See osakond on kuulus ja tunnustatud tänu oma professionaalsusele nii Euroopas kui ka teisel pool ookeani. Olen kuulnud, kuidas meie lastearstide töömeetoditest ja pühendumisest räägitakse ülivõrdes," ütleb Sepp Õhtulehele, et vastsündinute abistamine on ühiskonna prioriteet.

Refereeritud Õhtulehest.