Saatejuht Sirje Eesmaa kaaslase leidmisest: kui üldse, olen ehk mõttekaaslase otsingul


SIRJE EESMAA
SIRJE EESMAAFoto: Erki Pärnaku, Õhtuleht

"Eks ikka olen armunud olnud, kord oleks peaaegu kihlunudki," paljastab TV3 uudisteankur Sirje Eesmaa. Nüüd, küpsemas eas, otsib ta juba pigem mõttekaaslast, sest meest, kes kruve seina keeraks, tal vaja pole. Sirje on peremees nii oma Nõmme majas kui ka Hiiumaa maakodus.

"Eks ma ikka olen olnud armunud ka pärast seda, aga need suhted pole jäänud püsima. Esiteks olen väga valiv ja see on ikkagi väga põhimõtteline otsus – eriti siis, kui sul on lapsed," arutleb teledaam. Ta tunnistab, et on saanud austajatelt abieluettepanekuid, armastuskirju ja kauneid lillebukette.

Kord oleks Sirje isegi peaaegu kihlunud. "Kosijaks oli avalikkusele tuntud mees. Aga sellestki suhtest ei saanud asja, kuna mina ei olnud huvitatud. Solidaarsusest võtsin sõrmuse vastu, et mitte täiendavalt haiget teha. Sõrmus on siiani alles," avameelitseb Sirje. Uudisteankur ei vaja enda sõnul meest, kes kruvi seina keeraks – selle ja palju muuga saab ta isegi hakkama.

LOE KA: Uudisteankur Sirje Eesmaa oleks peaaegu kihlunud: solidaarsusest võtsin sõrmuse vastu, et mitte täiendavalt haiget teha

"Kui üldse, olen ehk mõttekaaslase otsingul, kellega oleks midagi ühist jagada ja rääkida. Et oleks hea seltsiline," sõnab Sirje. Ta tunnistab, et kui peaks veel nii küpses eas armuma, võtab ta selle vastu, aga paaniliselt ta endale meest ei otsi. Sest elu on Sirje sõnul niigi põnev – olgu Männamaal, Nõmme kodus või Peterburi teel TV3s, kus on tema kolmas "kodu".