Saatuslik liit on sündinud? 5MIINUST sõbrustab Nubluga: koos on igasuguseid tegusid tehtud, ta on mitu ööd miinuste Võsu residentsis trallitanud

 (8)
5miinust, Kultuuriklubi Tempel
5miinust, Kultuuriklubi TempelFoto: Marianne Ubaleht

Räpipundiga 5MIINUST sõbrustav kirjanik Sass Henno peab komeedina muusikataevasse tõusnud ja siiani anonüümseks jäänud räppar Nublut erakordselt andekaks, õpetlikuks, vaimukaks ja chilliks karakteriks, kes võib tulevikus saavutada täpselt seda, mida ise tahab, kirjutab Õhtuleht.

Ometi tunnistab Henno, et kõige esimesed Nublu lood jätsid ta täiesti külmaks ning ei stiil ega artist ei tundunud talle absoluutselt huvitav: “Paigutasin ta Eesti räpi naivismi koolkonda, kus, kui stilistika kõrvale jätta, siis Aropi “Kiki Miki” juba ees oli.”

Siis aga juhtus kaks asja — Henno nägi Nublut Telliskivis esimesel live’l ja kuulis lugu “Kassipulma aftekas”. “Koos on 5MIINUSEL ja Nublul igasuguseid tegusid tehtud juba küll, Nublu on mitu ööd miinuste Võsu residentsis trallitanud ja ma arvan, et neid öid tuleb veel. Kindlasti mingi loo võiks ka teha, kui kutid viitsivad, muidugi, Nublu on äge.”

Refereeritud Õhtulehest!

Rannap Roostevaba maailm