Sala-nohik! Karl-Erik Taukaril hakkab uute tehnikavidinate peale kipitama: mis seal salata, brändid on mu kenasti konksu otsa saanud

 (15)
Õuna- või PC-mees?
Karl-Erik Taukar
Karl-Erik TaukarFoto: Tanel Meos

Eesti populaarsemaid lauljaid Karl-Erik Taukar paljastab tehnikapoe Euronics reklaamajakirja veergudel, et on tehnikaalaselt tõeline maniakk — veelgi enam, tal on olnud väga intensiivseid nohikuperioode, mil ta tehnikafoorumites palju unetuid öid veetis.

"Kui põhikooli ajal panin ise endale arvuti kokku ja pidasin end riistvara alal isegi üsna pädevaks, siis tänaseks olen tavaline õunamaniakk ja endaga rahu teinud, et mul pole õrna aimugi, mitme hertsini ma oma iMaci protsessori vesijahutusega võiksin klokkida. Aga tehnika, eriti helitehnika suhtes olen siiani pigem fanaatik," tunnistab ta ning lisab, et teda ajavad elevile ka hinnalised Stollari kodumasinad, mida tema köök pungil täis on. "Mis seal salata, brändid on mu kenasti konksu otsa saanud ja mul hakkab veidi kipitama, kui kuulen, et järgmise põlvkonna Samsungi telekal pidi must veel mustem olema," muigab ta.

"Eesti otsib superstaari" 2015. Foto: Karli Saul


Aitäh vastamast ja head loosiõnne!