SALADUSE LOOR: Kuidas enam kui poolteist aastat vana Kristel Mardisoo pulmauudis alles nüüd avalikkuse ette jõudis?

 (106)
SALADUSE LOOR: Kuidas enam kui poolteist aastat vana Kristel Mardisoo pulmauudis alles nüüd avalikkuse ette jõudis?
Foto: Rauno Volmar

Möödunud neljapäeval avaldas Publik uudise, millest selgus, et laulja Tanel Padari pikaaegne elukaaslane Kristel Mardisoo on abielus teise mehega. Armukolmnurka katab siiani saladuse loor ning vastuseta on ka küsimus, kuidas enam kui poolteist aastat vana saladus alles nüüd päevavalgele ilmus?

Eelmisel nädalal said mitu ajakirjandusväljaannet salapärase e-kirja (seal hulgas ka Publik), kus soovitati uurida avalikust abieluvararegistrist ühe daami andmeid, kirjutab värske Ekspress.

Sealt selguski, et laulja Tanel Padari elukaaslasena tuntud Kristel Mardisoo kannab hoopis nime Kristel Metsamaa ja on abielus ärimees Andreas Metsamaaga. Kristel ja Andreas esitasid 26. jaanuaril 2016. aastal abielupaarina sisse avalduse, millega avaldasid soovi määrata omavaheliseks varasuhteks varalahususe — see tähendab, et Kristel oli enne pommuudise lahvatamist nii avalikkuse kui ka isegi Padari teadmata olnud salaja abielus enam kui poolteist aastat. Kes Mardisoo saladuse avalikuks soovis teha, pole senini teada.