Salapärane Blacky fänn kinkis Lea Dali Lionile elu: tänu temale pääsesin Saksamaale ravile ja saan käia seal jätkuvalt kontrollis

 (3)
Lea Dali Lioni raamatu "Joonista valgus" esitlus
Lea Dali Lioni raamatu "Joonista valgus" esitlusFoto: Fred-Erik Kerner

Tosin aastat tagasi kinkis üks salapäraseks jäänud Blacky talendi austaja Lea Dali Lionile tulipunase uhke auto ning seesama inimene kinkis nüüd naisele ka elu.

“Tänu temale pääsesin Saksamaale ravile ja saan käia seal jätkuvalt kontrollis,” räägib rinnavähiga pikka ja rasket võitlus pidanud Lea värskes Kroonikas.

Helde mehe näol on tegemist Blacky bändi fänniga, kes omal ajal neid esinema tellis ja kellega naine veel aastateks kirjasõbraks jäi. “Kui mul diagnoositeate peale pilved pea kohal kokku lõid, võtsin julguse kokku ja helistasin,” meenutab Lea, kuidas ustav fänn teadis kohe kuhu ja kelle juurde naisel vaja minna on ning ostis talle lennupiletid. “Mõtlen, et kunagi, kui ma jälle olen nagu täitsa inimene, käin tööl ja mul on raha, siis päris kindlasti tahan kutsuda kõiki, kes mind aidanud — neid on palju — enda juurde kokku ja kinkida neile kas või ühe kontserdigi.”

Loe täismahus intervjuud Lea Dali Lioniga värskest Kroonikast!