Salastatud kohtutoimik paljastab: Halle Berry süüdistab oma lapse isa verepilastuses!

 (4)
Salastatud kohtutoimik paljastab: Halle Berry süüdistab oma lapse isa verepilastuses!
Scanpix

Näitleja Halle Berry ja tema modellist endise peika Gabriel Aubry pidasid 2011. aastal maha tulise kohtluvaidluse nende tütre Nahla hooldusõiguse pärast. Kaheksa aastat tagasi kuulutati kohtus räägitud informatsioon salastatuks, kuid nüüd jõudsid väga koledad detailid avalikuse ette, vahendab Daily Mail.

Muu hulgas süüdistas Berry oma endist elukaaslast rassismis ja verepilastuses. Naise sõnul üritas Aubry muuta nende segarassist tütre juuksestruktuuri ning üritas teda ka noores eas juba blondeerida. Seda väidet tõestas ka labori uuringud ning kohus otsustas, et kumbki vanem ei tohi pisitütre juukseid omavoliliselt muuta.

Samuti väitis Berry kohtudokumentides, et nende suhe jooksis karile mehe verepilastuse tõttu. Nimelt väidab näitlejatar, et Aubry oli nooruses suhtes ühe pereliikmega ning halvad mälestused jälitasid meest ka veel täiskasvanueas. Berry sõnul kannatas selle tõttu ka nende voodielu ning nad seksisid ainult kolm korda aastas.

Kogu kohtutüli sai alguse seetõttu, et pärast lahkuminekut leidis näitlejatar endale prantslasest poiss-sõbra, kellega ta soovis kolida koos Prantsusmaale. Berry plaanide hulka kuulus ka tütre kolimine koos temaga, kuid Aubry'le selline asjade käik ei sobinud ning seetõttu võeti ette kohtutee, sest mõlemad soovisid lapse hooldusõigust.