Salma Hayek ausalt ja siiralt iluoperatsioonidest: sõber hoiatas, et see on väga valus, kuid otsustasin ikkagi proovida

 (1)
Salma Hayek ausalt ja siiralt iluoperatsioonidest: sõber hoiatas, et see on väga valus, kuid otsustasin ikkagi proovida
Foto: Scanpix

Näitlejanna Salma Hayek on üks neist, kelle aeg näib aeglasemalt liikuvat. 53-aastane Hayek näeb ikka välja nagu 23-aastane, mistõttu oleks paljud nõus andma kõik, et tema saladust teada.

Hayek selgitas, et ainuke põhjus, miks ta kuidagi oma välimust tahtnud korrigeerida, on vaid rolli paremini sisseelamiseks, vahendab Fox News.

Hayek meenutas, et pidi kehastama iludust Claire Lunat, mistõttu soovis ennast selleks ka erilisemalt tunda. Enda värskema tunde nimel otsustas ta oma huuli süstida.

"Esmalt oli see roll väga otsekohene, lihtsalt edukas ärinaine," meenutas näitlejanna. "Väga lõbus oli töötada, et sellest üks veidi segane tegelane luua."

Varem polnud Hayek kordagi lasknud oma huuli süstida, mistõttu tundus just selle rolliga töötamine talle ideaalne hetk, et oma uudishimu rahuldada. "Mu sõber, Dr. Maurice Dray ütles, et ei tea, kas ma ikka jään rahule, sest see on väga valus. Ma vastasin, et no proovime ära."

Kuigi eesmärk oli suur, siis kogu protsess siiski plaanitult ei möödunud. "Ta pani esimese nõela huulde ja ma kargasin püsti, et ei, unusta ära, mina seda ei tee," meenutas staar, kuidas tegelikult ei suutnud isegi huulte süstimist ära kannatada.