Salma Hayek meenutab ebameeldivat vahejuhtumit tagumiku ja peokleidiga, mida Renée Zellweger päästma jooksis: see oli päris nõme

 (2)
Salma Hayek meenutab ebameeldivat vahejuhtumit tagumiku ja peokleidiga, mida Renée Zellweger päästma jooksis: see oli päris nõme
Foto: Scanpix

Pidulikel üritustel juhtub tihti nii mõndagi. Ühe sellise äärmiselt ebameeldiva üllatuse on pidanud läbi elama ka näitleja Salma Hayek, kelle õnneks oli lähedusest sõbranna võtta.

Kõik toimus 2003. aastal, kui kaks lähedast sõpra ja näitlejannat Salma Hayek ja Renée Zellweger ühele auhinnale nomineeriti. Zellweger ei lasknud sellel ennast häirida ning laenas kriitilisel hetkel sõbrannale isegi oma kleiti, vahendab Fox News. "See oli nii nõme, sest siis ma hakkasin lootma, et tema võidab, sest ta on nii tore," naljatas Hayek.

Staar meenutas, kuidas õhtu enne suurt üritust kleit ootamatult rebenes. "Mu suur tagumik plahvatas mu Oscaritele mõeldud kleidi õmblused lahti ja mul ei olnudki enam kleiti. Lõpuks andis Zellweger mulle ühe oma kleidi, mis jumal tänatud, oli puusadest lai ja rindadest veniv. Seda ma tol õhtul kandsingi."

Kuigi mõlemad naised üksteisele pöialt hoidsid, läks toona auhind hoopis Nicole Kidmanile. "Ma tõesti tahaks, et neil oleks ka viik võimalik, et me mõlemad võita saaks, aga me mõlemad kaotasime."

Hayek ja Zellweger said kohtusid esmakordselt 1996. aastal.