Sandra Vabarna läks Belgiasse vahetusõpilaseks, kuna oli belglasesse armunud: nüüd oleksin kindlasti valinud juba midagi eksootilisemat!

 (26)
Sandra Sillamaa
Sandra SillamaaFoto: Ilmar Saabas

Trad Attack!, kes üldiselt hetkel meediale intervjuusid ei jaga, soostus kõnelema õpilasvahetusprogrammi YFU väljaandele Avasta Maailm oma välismaal õppimise kogemusest. Reisijuhis avaldatud eksklusiivintervjuus paljastab Sandra Vabarna, et siirdus Belgiasse õppima armastuse tõttu.

„Tol ajal olin väga armunud ühte Belgia noormehesse ning seetõttu tunduski Belgia õige valik. Nüüd oleksin ma kindlasti valinud juba midagi muud, midagi eksootilisemat,“ naerab ta.

Sandra meenutab ühtlasi, kuidas ta katoliiklikusse kooli õppima sattudes oli Eestist kaasa toodud vabamate elukommetega pidevalt õpetajatel pinnuks silmas. "Jäin koguaeg hiljaks ning sain omale suuri punaseid templeid päevikusse. Hilinedes oli niigi piinlik, aga siis pidid veel paluma ka, et sind kooli sisse lubataks,“ räägib ta.

Väga range oli ka Sandrale sattunud vahetuspere: "Õhtul kell kuus oli õhtusöök ja kõik pidid kindlalt kohal olema. Elul ja tegemistel oli selline kindel struktuur."

Loe edasi Reisijuhist!