Seksi-Kristi koolikirjandist: ka Goethe ja Kareva teoste tsitaatidele toetudes oleksin hakkama saanud!

 (27)
Mäletad veel teda?
Seksi-Kristi koolikirjandist: ka Goethe ja Kareva teoste tsitaatidele toetudes oleksin hakkama saanud!
Delfi

Tänase lõpukirjandi kirjutamise valguses on paslik keerata ajamasinat veidi tagasi ning meenutada kuldsuid kaugemast minevikust. Näiteks nagu kunagine Eesti pornostaar Seksi-Kristi ehk Kristi Sell, kes kunagi meediale lahkelt kommentaare jagas sellest, millised tunded ja mõtted teda keskkooli lõpetamise eel valdavad.

“See polnudki minu eesmärk - hakata kirjandis seksist kirjutama!” tunnistas Seksi-Kristi aastal 2001 antud intervjuus. “Ja teema polnud ka kindlasti vastav selle jaoks,” jutustas ta püüdes pingsalt meenutada, mis teemal küpsuskirjandi kirjutas. “Mul ei tulegi kohe täpselt pähe, millise teema ma valisin... See oli: “Õppides loon ennast”. Sellepärast, et ma olen nii arvanud kogu aeg ja see lihtsalt sobis mulle väga hästi. Oli kõige parem ja inimlikum," analüüsis ta.

"Tegelikult oli mul kaks teemat, mille vahel valisin. Veel oli mõte kirjutada kirjand “Üksi inimeste seas”,” jutustas ta, olles Tallinna Täiskasvanute Gümnaasiumi 12. c klassi lõpetamise lävel ning lisas, et ei pabista üldse ja oskab igal etteantud teemal kirjutada. "Ka Goethe ja Kareva teoste tsitaatidele toetudes oleksin hakkama saanud.”

Vot selline tüdruk oli Seksi-Kristi!

Loe täispikka artiklit SIIT