Sekspomm Charlene toetab Toomas Hendrik Ilvest: kikilips on cool!

 (12)
Sekspomm Charlene toetab Toomas Hendrik Ilvest: kikilips on cool!
Playboy

Araabia Ühendemiraatides resideeruv lauljatar Charlene Rennit pole vastanud küll president Ilvese kutsele "Talendid koju!", kuid leiab, et Eestile sobib kõige paremini presidendiks just Toomas Hendrik Ilves!


Charlene ütleb, et tema suur lemmik oli Lennart Meri. "Kuid tema on meie seast lahkunud."

"Mina olen ikkagi Toomas Hendriku kui presidendi poolt. Esimest leedit ma ei vali. Evelin ajab oma asja. Isiklikku kokkupuudet mul Eveliniga olnud pole, seega tema, kui isiksuse kohta oleks kohatu midagi kommenteerida. Ta tundub olevat tubli ema ja sportlike ning tervislike eluviiside propageerija, mis on ju ainult hea!"

Charlene pajatab, et kui kuulis, et Indrek Tarandist võib saada presidendikandidaat, mõtles ta: "Ainus mõte, mis minu peast läbi käis kui selle uudise Delfi esilehelt avastasin, oli: JOHHAIDIII!" naerab Charlene.

Charlene Rennit on elanud viimased aastat välismaal ja presidendi kutsele pole noor talent vastanud ega koju tulnud. Hiljuti teatas Charlene: "Eestisse tulen elama, kui olen välismaal rikkaks saanud!"

Sellegipoolest hoiab ta Eesti elul silma peal ning ta on just Ilvese poolt: "Minu poolehoid kuulub Ilvesele ja nii jääb. Kõik teavad, et kikilips on cool!"Aitäh vastamast ja head loosiõnne!