Selgus põhjus, miks Angelina Jolie ei ole nõus Brad Pittile lapsi loovutama

 (4)
Selgus põhjus, miks Angelina Jolie ei ole nõus Brad Pittile lapsi loovutama
Scanpix

Pärast 2016. aastal toimunud lahkuminekut Angelina Jolie ja Brad Pitti vahel on suhted nende kahe näitleja vahel olnud lausa jääkülmad. Lahutuse käigus otsustas kohus, et primaarne lastehooldusõigus jääb emale, kuid Brad saab lapsi tihti külastada. Kuid siiski painab paljusid mõte, et miks polnud Angelina nõus võrdse hooldusõigusega?

Lähedase allika andmetel on Angelina väga kiindunud oma lastesse ning tema kiindumus on võtnud pärast lahutust uued mõõtmed, vahendab Hollywood Life.

Nimelt on pikka aega ringlenud kuulujutud, et Angelina on üritanud lüüa kiilu Bradi ja laste vahele. Asjad läksid vahepeal juba nii kaugele, et pere vanim poeg, 18-aastane Maddox, ei soovinud Bradiga midagi tegemist teha.

Angelina põhjendab oma käitumist väidetavalt sellega, et ta lihtsalt armastab oma lapsi nii väga. "Ta on nõus jagama Bradiga hooldusõigust, kui kohus seda käsiks, aga see oleks väga raske, kuna lapsed on tema maailm," ütles allikas. Angelina on väidetavalt hakanud pühendunud pereemaks, kes ei käi isegi uute meestega kohtingutel. Samuti elas ta väga rängalt üle seda, kui Maddox sel sügisel Lõuna-Koreasse kolis, et seal ülikooliõpinguid alustada.