Selline auto meelitaks igatüht rooli taha! Jennifer Lopez ei olnud juba 25 aastat ise sõitnud, kuid kõik muutus just selle uhke luksusautoga

 (8)
Selline auto meelitaks igatüht rooli taha! Jennifer Lopez ei olnud juba 25 aastat ise sõitnud, kuid kõik muutus just selle uhke luksusautoga
Foto: Scanpix/WG/MPI/Capital Pictures

Jennifer Lopez tähistas hiljuti oma 50ndat sünnipäeva Miamis. Sünnipäeva puhul tegi talle tema kihlatu Alex Rodriguez massiivse kingituse - tuttuus Porsche.

Endine pesapallur postitas Youtube keskkonda uue video pealkirjaga: "Minu sünnipäevaüllatus Jenniferile". Videos ta räägib ning näitab, kuidas ta üllatuse mõttele tuli, saladust hoidis ning samuti Lopeze reaktsiooni kingitust nähes. Klipp on väga detailne, näidates isegi, kuidas Alex harjutab autoga maja ette sõitmist, et üllatuse efekt oleks maksimaalne.

"Irooniline on see, et me kavatseme talle auto osta, aga ta ei ole juba 25 aastat rooli taga istunud," räägib Alex videos.

Kui Jennifer autot lõpuks esimest korda näeb on ta lausa šokeeritud: "Mida põrgut! Mu Jumal, see on ilus! Ma ei ole kunagi sellise autoga sõitnud! Mul ei ole kunagi sellist autot olnudki."

Paarike läks koheselt ka autoga sõitma, kuid Jennifer pidi kõigepealt meelde tuletama, mis tunne rooli taga üldse istuda on. Üllatavalt sai Lopez autojuhtimisega väga hästi hakkama ka pärast nii pikka aega ja tundis end peagi enesekindlalt: "Sa oled mulle mu iseseisvuse tagasi andnud," sõnas ta oma kihlatule.

Auto, mida videost näha võib on Porsche 911 GTZ kabriolett ja maksab ligi 125 000 eurot.

Rannap Roostevaba maailm